sobota, 11 stycznia 2014

Dumny Ojciec biegnie się liczyć

Jutro o 13:30 wystartuje w swoim pierwszym biegu na 5 km. Będzie to 8. Bieg WOŚP „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ”. Cieszę się, że akurat ten bieg wybrał na swój pierwszy bo jako stali klienci mamy WOŚPowi za co dziękować. 
Obie dziewczynki wzięły udział w przesiewowym programie badania słuchu u noworodków korzystającym ze sprzętu zakupionego przez Orkiestrę. Pyzunia pierwsze doby po narodzeniu spędziła w orkiestrowym inkubatorze a ja dzięki WOŚPowi miałam szansę wypożyczyć pompę insulinową.
Mamy nadzieję, że opłata startowa (w całości przeznaczona na zakup pomp dla ciężarówek), razem z mnóstwem innych opłat startowych, bo pompy wyglądają niepozornie ale kosztują koszmarną górę pieniędzy, pomoże jakiejś słodkiej mamie spokojnie przetrwać 9 miesięcy a potem cieszyć się zdrowym maluszkiem.

6 komentarzy:

 1. Nasza Zosia też miała badanie słuchu orkiestrowym sprzętem. Gram z nimi odkąd pamiętam, nie wyobrażam sobie stycznia bez WOSP'u!

  OdpowiedzUsuń
 2. My też się jutro wybieramy na WOŚP :)

  OdpowiedzUsuń
 3. tez korzystalysmy ze sprzetu dla wczesniakow i od tego czasu wrzucam cos do puszki z serduszkiem...

  OdpowiedzUsuń
 4. O! My też badaliśmy słuch sprzętem z naklejką z serduchem :) Owsiak dobry człowiek jest, wspierać trzeba takie inicjatywy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super tata! Niech się policzy konkretnie :)

  OdpowiedzUsuń