czwartek, 2 sierpnia 2012

Anemiczny bobas

Wyniki były już wczoraj ale dołączyli je do karty więc dopiero dzisiaj rano dowiedzieliśmy się co i jak: bobas ma anemię i erytrocyty w moczu.
Będziemy powtarzać badania, wyniki powinny być we wtorek.

10 komentarzy:

 1. Auć :( Niefajnie. Ale szybko to zwalczycie, jestem pewna. Mój Tomasz pogonił anemię w 1,5 miesiąca. I mam nadzieję, że erytrocyty to jakiś błąd jednorazowy... Na pewno. Ściskam :*

  OdpowiedzUsuń
 2. ojej! a więc jednak! a stawiałam, że nic jej nie jest. w takim razie super, że zrobili badania. i prosty morał: jednak nie można zwalać wszystkiego na to, że cycowe, to mniejsze. powodzenia i zdrówka dla Bobasa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bidula! a wiadomo z czego to wynika?

  OdpowiedzUsuń
 4. Mila miała anemię - pół roku dostawała żelazo w płynie i w końcu jej przeszło. Strasznie się tym dołowałam i martwiłam. Trzymaj się! Na pewno dacie radę - anemia tak naprawdę to nic strasznego i czasem się po prostu zdarza...

  OdpowiedzUsuń
 5. Najważniejsze, że zdiagnozowane, teraz trzeba działać. Trzymam kciuki za dobre myśli u mamuśki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chłopcy nie mieli anemii co prawda, ale byli na granicy. Miałam im podawać żelazo, ale nie podawałam bo bardzo po nim ulewali. Jak wprowadziliśmy stałe pokarmy i mięska to samo przeszło. Czego i Bobasowi życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ojej, a co to właściwie znaczy? Dużo, dużo zdrowia dla Bobasa!

  OdpowiedzUsuń
 8. Z anemią wygracie na bank, nawet mój gin twierdzi, że "teraz to wszystkim wychodzi". Moja Bromba miała niskie żelazo, ale ja przycisnęłam na diecie.
  Natomiast jeśli chodzi o mocz, to powtórzcie badania łapiąc siuśki do pojemniczka bezpośrednio, nie do woreczka. Jest ciężko (ja łapałam przez 3 dni), ale w woreczkach często wychodzą bakterie i inne cuda (tak twierdzi moja pediatra).

  No. To się pomądrzyłam. Walnij mnie w łeb ;) I buziaki dla Bobasa :)

  OdpowiedzUsuń
 9. My też mamy anemię:/ Póki co mamy przez trzy miesiące podawać żelazo, mam nadzieję, że wyniki się nam poprawią.

  OdpowiedzUsuń